NÁŠ TÝM

Jan Adámek

Do realitního byznysu jsem se pustil s představou, že do oboru s ne příliš dobrou pověstí přinesu vysokou profesionalitu a poctivý přístup. Hlavní pohnutkou tehdy byla vlastní špatná zkušenost při hledání nového bydlení pro rodinu se dvěma syny.

V roce 2010 jsem proto opustil ředitelskou pracovnu hotelu Jalta, kde jsem jako generální ředitel pracovat pro společnost Flow East, a vydal jsem se do džungle realitního trhu. Dvacet let jsem se věnoval skautingu, kde jsem pochopil, že pravda a férovost jsou zásadní. Tento odkaz oddílu jménem Neskenon jsem přenesl do trhu realit, kde tolik chyběl. Vyplatilo se. Dnes mám kousek od hotelu Jalta na Václavském náměstí vlastní realitní kancelář JAN reality.

Obchodovat s realitami není byznys pro každého, uspějí jen ti, kteří dokážou klientům nabídnout služby daleko za hranicemi jejich očekávání. Proto v JAN reality necháváme standardní služby na konkurenci a řídíme se zásadou, že každý zákazník musí odcházet nadšený.

Zásadním krédem je porozumět potřebám klientů, tedy vám, a poskytnout vám přesně to, co chcete a potřebujete. Profesionální makléř musí špičkově znát realitní trh, musí rozumět právním a daňovým aspektům obchodu, mít stavebně-technické znalosti a vědět o možnostech financování nemovitostí. Také proto je JAN reality nejen klasickou realitní kanceláří, ale také poradenskou firmou, která klientům pomáhá najít různé možnosti řešení.

Václavské náměstí je mi zřejmě osudné. Pracoval jsem tu, pracuji zase, a kromě toho jsem už deset let předsedou Sdružení Nového Města pražského, iniciativy, která chce z Václavského náměstí znovu udělat místo, kde je lidem dobře, mají chuť tu být, a kde je krásně. Prostě chce Václavák vrátit Pražanům, je to přece jejich náměstí.

Miluju práci, práce je můj život. Kdo ale umí pracovat, musí umět i odpočívat. Nepleťte si to s leností, s tou to nemá nic společného. Mým odpočinkem je sport. Baví mě badminton, vyrážím na kole, svou mysl zklidním při józe. Těší mě, že stále více sportů můžu objevovat se svými syny, hrajeme fotbal, plaveme. Mám blízko i k fotografování, hraju na kytaru, mám rád filmy.

Hovořím plynně anglicky a španělsky, když budete trpěliví, domluvím se s vámi i německy, francouzsky nebo rusky.